آیا پس از جراحی لاغری امکان انجام سفر هوایی وجود دارد؟

آیا پس از جراحی لاغری امکان انجام سفر هوایی وجود دارد؟

16 مارس 19 ویدئو پاسخ به سوالات

آیا پس از جراحی لاغری قصد سفر دارید؟ و یا شغل شما ایجاب می کند که مدام در سفر باشید؟ آیا از شهر یا کشوری دیگر برای جراحی لاغری به تهران سفر کرده اید و پس از جراحی قصد بازگشت دارید؟ آیا درباره سفرتان نگران و مردد هستید؟ این مقاله می تواند پاسخ تمام سوال هایتان درمورد مسافرت بعد از جراحی لاغری باشد.

مسافرت بعد از جراحی لاغری

مسافرت پس از جراحی لاغری

مسافرت پس از جراحی لاغری امری مهم است که بسیاری به آن اظهار بی توجهی می کنند. به طور کلی پزشکان توصیه می کنند که حتی الامکان از مسافرت های غیرضروری بپرهیزید. در این صورت می توانید پس از استراحت کامل و اتمام دوران نقاهت، بی دغدغه مسافرت کنید.

پس از جراحی لاغری، از رانندگی خودداری کنید زیرا ممکن است اثر داروهای بیهوشی هنوز در بدن باقی باشند.

اما سفر هوایی پس از جراحی لاغری هیچ محدودیتی نداشته و افرادی که از شهر یا کشور های دیگر به تهران می آیند، می توانند همان روز جراحی و پس از بهبود نسبی، با هواپیما به منزل بازگردند. اما در غیر اینصورت می توانند دوره نقاهت را در تهران بگذرانند تا سلامت آنها از هر لحاظ پس از جراحی لاغری کنترل شود.

سفر به ایران برای جراحی لاغری

اسلیو معده و سایر جراحی های لاغری در تمام دنیا انجام می شوند ولی افراد به دلایل مختلفی برای انجام آن به کشور ایران سفر می کنند. یکی از این دلایل پایین بودن هزینه عمل لاغری در ایران نسبت به کشور های خارجی است. جراحی لاغری در کشور ایران با کیفیت و دقت بالایی انجام می شود و نرخ آن از ۱۸ تا ۲۴ میلیون متغیر است. به دلیل تفاوت در ارزش ارز، این قیمت برای مسافران خارجی بسیار مقرون به صرفه خواهد بود.

دوره نقاهت بعد از جراحی لاغری

دوره نقاهت جراحی لاغری

از آنجایی که جراحی لاغری به روش لاپاراسکوپی که جدیدترین متد جراحی لاغری است، انجام می شود؛ دوره نقاهت آن بسیار کوتاه و جای بخیه حاصل از جراحی لاغری بسیار جزئی می باشد. در واقع ۲ تا ۳ روز پس از جراحی بیمار در بیمارستان بستری می شود تا وضعیت او به طور کامل کنترل شود. پس از مرخص شدن از بیمارستان، بیمار باید چند روزی هم در منزل استراحت کند تا بهبودی نسبی خود را به دست آورد.

اولین مراجعه به پزشک، یک هفته پس از جراحی لاغری خواهد بود. بیمار وضعیت و مشکلات خود را برای پزشک شرح می دهد تا در صورت لزوم پزشک دستورالعمل های جدیدی به وی بدهد.

دو هفته پس از جراحی لاغری، بیمار می توانند به حالت سابق بازگردد و فعالیت های روزمره خود را از سر بگیرد.

رژیم غذایی پس از جراحی لاغری

رژیم غذایی پس از جراحی لاغری

رژیم غذایی پس از جراحی لاغری تا دو هفته به مایعات صاف شده محدود می شود. سپس رژیم غذاهای نرم و پوره ای آغاز می شود و در نهایت با گذشت دو ماه، بیمار می تواند غذاهای نرمال و عادی سفره را صرف کند.

سوالات و نظرات مرتبط با ویدئو

نظر یا سوال خود را ارسال کنید

Question - Fa

اگر مراجعه ی حضوری برای شما مقدور نمی باشد می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین از دکتر بپرسید

Maximum upload size: 25MB

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد پر کردن موارد ستاره دار الزامی است