جواد خیابانی چگونه لاغر شد ؟
جواد خیابانی چگونه لاغر شد ؟

جواد خیابانی چگونه لاغر شد ؟

۲ بهمن ۹۶ مقالات

جواد خیابانی گزارشگر محبوب و سرشناس که گزارش او در بازی ایران و استرالیا فراموش نشدنی است به تازگی بیش از ۳۰ کیلو وزن کم کرده
که در ویدیو زیر از خودش درباره  نحوه کاهش وزنش توضیح می دهد.

 

 

 

شایعات زیادی در مورد عمل های جراحی لاغری وجود دارد که در ادامه به برخی از آنها می پردازیم

جراحی اسلیو معده روشی آسان برای کاهش وزنی سریع می باشد.

عمل کوچک کردن معده با لاپاراسکوپ معجزه نمی کند بلکه این جراحی به فرد چاق کمک می کند تا زندگی سالم تری داشته باشد. عمل اسلیو معده ابزار مفیدی برای کاهش وزن می باشد که نیاز به تعهد مادام العمر فرد دارد. خود جراحی به تنهایی نمی تواند موجب کاهش وزن بیمار شود بلکه لازم است عادات غذایی و برنامه ورزشی پس از جراحی لاغری برای همیشه تغییر کند. بدون ورزش و تغییر رژیم غذایی پس از جراحی لاغری ممکن است وزن بیمار به مرور زمان به حالت سابق برگردد و جراحی لاغری شکست بخورد.

حتما ببینید

 

جراحی اسلیو معده خطرناک است.

هر جراحی به طور مشخص خطرات و عوارض خاص خود را دارد اما به طور کلی، جراحی لاغری خطر خاصی ندارد و در مقایسه عوارض و فواید جراحی، می توان گفت که جراحی اسلیو معده ارزشش را دارد.

اسلیو معده جزء جراحی های زیبایی بوده و تحت پوشش بیمه قرار نخواهد گرفت.

با اینکه چاقی مفرط ظاهر فرد را تحت تاثیر قرار می دهد اما بیشتر ضرر آن مشمول سلامتی انسان می شود. درست است که پس از جراحی اسلیو معده و کاهش وزن، زیباتر به نظر می رسید اما هدف این جراحی، کمک به طول عمر بیشتر و زندگی سالم تر می باشد.
برخی شرکت های بیمه جراحی اسلیو معده را تحت پوشش قرار می دهند اما در اینباره بهتر است با شرکت بیمه مشورت کنید و شرایط خود را با آنان در میان بگذارید. ابتلا به بیماری های مرتبط با چاقی مانند فشار خون و دیابت می تواند احتمال تحت پوشش قرار گرفتن جراحی تان را افزایش دهد.

بیمار لازم نیست با پزشک خود مشورت کند.

بسیاری از بیماران از سوال کردن درباره جراحی لاغری خجالت می کشند. افراد زیادی به همین دلیل صبر می کنند تا مشکل چاقی شان از کنترل خارج شود و سپس تصمیم به جراحی لاغری می گیرند که در این صورت خطر جراحی افزایش خواهد یافت
بیمارانی که از یک پزشک عمومی به جراح لاغری ارجاء داده شده اند، بیش از سایرین به جراحی لاغری خود اهمیت داده و دستورالعمل ها را دنبال می کنند.

مزایای عمل اسلیو معده

جراحی اسلیو معده به طرز قابل توجهی دریافت کالری بدن را کاهش می دهد. می توانید تغذیه سابق را داشته باشید اما در هر وعده قادرید میزان بسیاری کمی غذا بخورید. همین امر موجب کاهش وزن زیاد در زمان بسیار کم می شود. طبق تحقیقات انجام شده، بیماران به طور متوسط ۶۶ درصد از وزن اضافی خود را از دست خواهند داد.
با کاهش وزن، تحرک بیمار آسان تر شده و وی می تواند فعالیت های روزانه خود را بهتر انجام دهد.
از آنجایی که در این جراحی پیلوروس ( دریچه ای که وظیفه تنظیم زمان تخلیه معده را بر عهده دارد) حفظ می شود، به غذا این امکان را می دهد تا در مدت هضم غذا در معده بماند و بیمار احساس سیری کند.
از آنجا که در اسلیو معده برخلاف بای پس، روده دستکاری نمی شود به همین جهت بیمار به سندروم دامپینگ مبتلا نمی شود. دامپینگ برای بیماران بای پس معده اتفاق می افتد و عبارت است از تخلیه سریع محتویات معده در روده کوچک. همچنین از آنجایی که اسلیو تاثیری بر جذب غذا نمی گذارد، کمبود ویتامین و مواد معدنی بدن به ندرت رخ خواهد داد.
آن قسمت از معده که دارای سلول های ترشح کننده هورمون اشتها به نام گرلین می باشد، طی جراحی برداشته می شود. از این جهت اشتهای بیمار در اسلیو معده نسبت به سایر جراحی های لاغری مانند حلقه معده، کاهش بیشتری پیدا می کند.
کاهش وزن پس از جراحی اسلیو معده می تواند برخی بیماری های فرد را بهبود بخشد. بیماری هایی از قبیل آسم، دیابت نوع دو، آرتریت، فشار خون بالا، آپنه خواب، کلسترول بالا و ریفلاکس معده می توانند بپس از اسلیو معده بهبود یابند.

 

سوالات و نظرات مرتبط با مقاله

نظر یا سوال خود را ارسال کنید

Question - Fa

اگر مراجعه ی حضوری برای شما مقدور نمی باشد می توانید سوالات خود را به صورت آنلاین از دکتر بپرسید

Maximum upload size: 25MB

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد پر کردن موارد ستاره دار الزامی است